Hakkımızda

Hoş geldiniz,

SakaryaSEO, 5 kişilik bir ekipten meydana gelmektedir. Ekipte bulunan tüm arkadaşlar kendi alanlarında Türkiye’de en iyiler arasında yer almaktadır. Ekibimizde yer alan arkadaşlar ve nitelikleri şu şekildedir.

Hasan Günal & SEO Uzmanı

10 yıllık bir tecrübe sahibidir. Hemen hemen tüm sektörlerde yer alan internet sitelerine hizmet vermiştir. Birçok alanda yüksek ziyaretçi kitlesine sahip kişisel/ortak internet siteleri bulunmaktadır. Türkiye’nin en iyi webmaster forumunda “Google Optimizasyon” kategorisinde site sahiplerinin sorularını yanıtlamakta ve “Google Yardım Forumu”nda da site sahiplerine yardımcı olmaktadır.

Uğur Topuz & Web Yazılım

Yazılım alanında 12 yıllık bir tecrübe sahibidir. Hemen hemen tüm kodlama dillerine hakim durumdadır.

Erkan Tonbul & Google News Uzmanı

haberler.com ve acunn.com gibi Türkiye’nin önde gelen internet sitelerinde Google news danışmanlığı yapmıştır ve halen devam etmektedir.

Umut Yurtseven & Google Ads Danışmanı

Türkiye’nin önde gelen firmalarına danışmanlık yapmaktadır. Sadece aylık reklam bütçesi belli bir limitin üzerinde olanlara hizmet vermektedir.

Caner Kubat & Logo ve Kurumsal Kimlik

Birçok logo yarışmasının birincisi seçilmiştir. Özel ve kurumsal birçok firmaya hizmet vermiştir. Yapmış olduğu tasarımlara referanslar kısmından ulaşabilirsiniz.

İçerik Editörleri

2 bayan ve 1 bay olmak üzere 3 adet içerik editörüyle çalışmaktayız. İnternet sitelerinizin içerikleri ve makale ihtiyaçlarınız bu arkadaşlar tarafından karşılanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayın