Sakarya SEO Referanslar

SEO Referansları

3 yıldır kendi anahtar kelimesinde 1. sırada olan internet sitemiz günlük 40.000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. İstenmesi durumunda analytics görüntüleri paylaşılmaktadır.

8 yıldır aktif olan makale sitemiz günlük 20.000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Daha çok öğretmen ve öğrencilere yönelik bir makale sitesidir. Ziyaretçileri alt sayfalarından gelmektedir. İstenmesi durumunda analytics görüntüleri paylaşılmaktadır.

Öğrencilere yönelik oluşturduğumuz 2 internet sitesinden biri günlük 15 bin, diğeri ise günlük 8 bin ziyaretçi çekmektedir. İstenmesi durumunda analytics görüntüleri paylaşılmaktadır.

Tamamen bayanlara yönelik oluşturduğumuz, ziyaretçilerinin tamamı bayan günlük 10 bin kişi tarafından ziyaret edilen, kendi anahtar kelimesinde yaklaşık 2 yıldır ilk sırada bulunan bir internet sitesidir. Ziyaretçi başına 6 sayfa dolaşımı gerçekleşmektedir. Bu da günlük 60.000 çoğul ziyaretçi demektir. İstenmesi durumunda analytics görüntüleri paylaşılmaktadır.

SEO Danışmanlığı

Çeşitli anahtar kelimelerde yükselmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Video seo çalışmaları, site içi düzenlemeler ve sosyal medya tanıtımları gerçekleştirilmektedir.

Seo danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Web tasarım hizmeti verildi. Adwords danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Bu firmalara aktif olarak destek vermeye devam etmekteyiz. Şuanda hizmet verdiğimiz firmaları kapsar, geçmişte hizmet verdiklerimizi değil.

Yazılım Hizmetleri

Adwords tıklamaları sonucunda siteye gelen ziyaretçilerin ip adresini kaydeden bir yazılım yaptık. Yazılım sayesinde adwords reklamlarına sürekli tıklama gerçekleştirenleri tespit ederek adwords’den bu kişilere reklam yayını engellenmektedir.

Sakarya’da bir dershanenin excell formatındaki sınav sonuçlarını sadece birkaç tıklama ile sitelerine aktarabildikleri ve öğrencilerinde siteye giriş yaparak sınav sonuçlarını görüntüleyebildikleri bir yazılım geliştirdik. Web tasarımlarını bitirdiğimizde sistemide aktif olarak kullanmaya başlayacaklar.

İnternet sitenize aldığınız tanıtım yazılarının aktif durumda olup olmadığını tespit ederek size bilgi veren bir kodlama gerçekleştirdik. Sistem otomatik olarak backlinkleri kontrol etmekte ve backlinkler kaldırılırsa uyarı vermektedir.

Dünyada ilk ve tek olan bu uygulama ile çin takvimine göre gelecek 1 yılllık cinsiyet hesaplaması yapılabilmektedir. Kişinin hangi ay hamile kalırsa çin takvimine göre bebeğinin cinsiyetinin ne olacağını göstermektedir. (Uygulama sadece çin takvimine göre hesap yapmaktadır. Çin takviminin ise gerçeği yansıtmadığı bilinmektedir. Bu uygulama istek üzerine yazılmıştır.)

Google Haritalar SEO

Google haritalarda Sakarya için şu anahtar kelimelerde hizmet verdik: “sakarya emlak, sakarya çiçekci, sakarya ofis mobilyaları, sakarya klima servisi, sakarya kombi servisi (ECA, Vaillant, Bosch, Siemens vb. anahtar kelimeler dahil)”

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde kombi ve beyaz eşya servislerine seo çalışması yapılmıştır. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Birkaç firmaya daha farklı şehirlerde hizmet verdik. Ancak çok önemli anahtar kelimeler olmadıkları için belirtme ihtiyacı duymuyoruz.

Diğer Hizmetler

Fırsat bulduğumuz dönemlerde Google Yardım Forumu’nda site sahiplerinin sorularını cevaplandırmaktayız.

Türkiye’nin en büyük webmaster forumunda Google Optimizasyon kategorisinde site sahiplerinin soru ve sorunlarına sürekli olarak yardımcı olmaktayız.

Bir internet siteniz var ve belli bir konuda sorun mu yaşıyorsunuz? 7/24 bizi arayarak ücretsiz destek alabilirsiniz. Firmamız bilgi paylaşımı konusunda internet sitesi sahiplerine sürekli olarak destek vermektedir.

Firmamız “Katma Değeri Düşük İçerik” cezası konusunda internet sitesi sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın